Wyprzedaż książek

Startujemy! Ale najpierw kilka zasad i wyjaśnień.

– Książki sprzedaję, bo mimo że bardzo kocham biblioteki, nie chciałabym w nich mieszkać. Potrzebuję oddechu, a co za tym idzie wolnej przestrzeni. Wszystkie uzyskane w ten sposób pieniądze będą przeznaczone na wysyłki książek z kosmicznego rozdania i rozdania urodzinowego.

Książki są w bardzo różnym stanie. Są nówki sztuki, są ze śladami używania. Niektóre mają pożółkłe kartki, rozerwane okładki, pościerane fragmenty, pieczątki. Niektóre są z autografami dla Diany. Niektóre kupiłam już używane, niektóre stały tak długo na półce, że po prostu to widać. Komiks o Picasso na przykład jest zalany wodą i ma pofalowane kartki. W niczym to nie przeszkadza, ale książkowy esteta może zejść na zawał. Jeśli jesteś wrażliwy na takie rzeczy, powiedz, a ja dokładnie opiszę książki, które Cię interesują. Ale generalnie pamiętacie, że nie kupujecie książek z księgarni.

Obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy. Wpisujesz w komentarzu tytuły książek, które chcesz kupić i jednocześnie piszesz do mnie maila, w tytule podając swój nick z komentarza, a w treści jeszcze raz książki. Liczy się kolejność komentarzy pod wpisem, maile możecie dosłać na spokojnie, ale są mi potrzebne, żeby być z Wami w kontakcie. W momencie otrzymania przelewu, kasuję zdjęcie danej książki. Postaram się w miarę szybko odpisywać na komentarze.

Każda książka kosztuje 10 zł. przy tych starszych lub w gorszym stanie dogadamy się na mniej. Oczywiście, trzeba też doliczyć koszt wysyłki. Będziemy go ustalać wspólnie, biorąc pod uwagę ilość zakupionych książek.