komentarzy 6

 1. 3 czerwca 2018

  Dzięki za tę recenzję, naprawdę – jest świetna! Od pierwszych zdań już wiedziałam, że jak skończę ją czytać, to będę skazana na kupienie tej książki. Bardzo lubię takie książki dokumentalne, które w jakimś stopniu burzą światopogląd i które – tak jak napisałaś – pokazują, że życie nie jest czarno-białe.

  • 7 czerwca 2018

   Dzięki za dobre słowo! Ja jestem zachwycona tą książką! Sam teamt jest ciekawy, ale tu sposób przedstawienia robi niesamowicie wielką robotę. Linda Polman pisze fantastycznie!

 2. 4 czerwca 2018

  No i ja też będę musiała po nią sięgnąć! Zawsze mnie fascynowały takie kobiety. Dla mnie niewyobrażalne zachowanie, zupełnie, jakby coś je nawiedziło. Chętnie dowiem się co siedzi w ich głowach:)

  • 7 czerwca 2018

   Czytałam jak zaczarowana! Wprawdzie dalej nie rozumiem, ale już więcej wiem 🙂

 3. 14 czerwca 2018

  Ale to zjawisko, które ma miejsce nie tylko w USA. Pamiętam, że czytałem o takich przypadkach i z innych krajów. W USA samych w sobie jest spory problem z kultem otaczającym seryjnych morderców. Ale przyznam, że taka fascynacja jest zrozumiała na pewnych dziwnym poziomie, ale i zupełnie niezrozumiała na poziomi zdroworozsądkowym.

  • 14 czerwca 2018

   Ja trochę tę fascynację rozumiem, w końcu sama czytam o mordercach na potęgę 😀 Jednak podporządkowywanie całego swojego życia jakiemuś mordercy ze Stanów nie mieści mi się w głowie. Ale cóż, ludzie są dziwni 😉

Brak możliwości komentowania.