Wyślij książkę

Uwielbiam rozdawać książki.

Mam ich dużo i chętnie to robię.

A z okazji trzecich urodzin bloga chciałabym zorganizować rozdanie z rozmachem.

Ale nie zrobię tego bez Was. Do tej pory działa to tak – dostaję książki od wydawnictw, te które chcę, zatrzymuję dla siebie, większość puszczam dalej. Część sprzedaję, żeby pokryć koszt wysyłek. Część rozdaję, wysyłając na swój koszt. Najbardziej mnie cieszy Wasza radość z tych książek. I chciałabym tak działać jak najdłużej i jak najwięcej.

Problem pojawia się przy tym jak najwięcej. Nie mogę wysyłać więcej. Tego sierpniowego, urodzinowego rozdania też sama nie ogarnę w takiej postaci, w jakiej chciałabym, żeby się odbyło. Wyobrażacie sobie miesięczne rozdanie, gdzie codziennie można by wygrać jedną książkę? To by dopiero była akcja! Mogłabym też nie sprzedawać Wam książek, tylko po prostu robić rozdania i puszczać je dalej w świat. Mogłabym, ale koszty wysyłek są ogromne, jeśli to wszystko się zsumuje.

Więc założyłam stronę paypal.me/bardziejlubieksiazki. Odnośnik do niej znajdziecie tutaj, na stronie O mnie oraz na Facebooku jako przycisk Użyj aplikacji. O co chodzi? Sprawa jest prosta – jeśli macie Paypala, możecie mnie wesprzeć w rozdawaniu. Po prostu. Każda złotówka będzie wykorzystana tylko i wyłącznie na wysyłkę kolejnych książek. Ja będę szczęśliwa, że mogę puszczać więcej książek w świat, a Wy dorzucicie do tego swoją cegiełkę i będziecie rozdawać ze mną.

Dodatkowo możecie subskrybować moje działania 🙂