Wyprzedaż książek

Startujemy! Ale najpierw kilka zasad i wyjaśnień.

– Książki sprzedaję, bo mimo że bardzo kocham biblioteki, nie chciałabym w nich mieszkać. Potrzebuję oddechu, a co za tym idzie wolnej przestrzeni. Wszystkie uzyskane w ten sposób pieniądze będą przeznaczone na wysyłki książek z kosmicznego rozdania i rozdania urodzinowego.

Książki są w bardzo różnym stanie. Są nówki sztuki, są ze śladami używania. Niektóre mają pożółkłe kartki, rozerwane okładki, pościerane fragmenty, pieczątki. Niektóre są z autografami dla Diany. Niektóre kupiłam już używane, niektóre stały tak długo na półce, że po prostu to widać. Komiks o Picasso na przykład jest zalany wodą i ma pofalowane kartki. W niczym to nie przeszkadza, ale książkowy esteta może zejść na zawał. Jeśli jesteś wrażliwy na takie rzeczy, powiedz, a ja dokładnie opiszę książki, które Cię interesują. Ale generalnie pamiętacie, że nie kupujecie książek z księgarni.

Obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy. Wpisujesz w komentarzu tytuły książek, które chcesz kupić i jednocześnie piszesz do mnie maila, w tytule podając swój nick z komentarza, a w treści jeszcze raz książki. Liczy się kolejność komentarzy pod wpisem, maile możecie dosłać na spokojnie, ale są mi potrzebne, żeby być z Wami w kontakcie. W momencie otrzymania przelewu, kasuję zdjęcie danej książki. Postaram się w miarę szybko odpisywać na komentarze.

Każda książka kosztuje 10 zł. przy tych starszych lub w gorszym stanie dogadamy się na mniej. Oczywiście, trzeba też doliczyć koszt wysyłki. Będziemy go ustalać wspólnie, biorąc pod uwagę ilość zakupionych książek.

Jeden komentarz

 1. Monika
  13 maja 2021

  Hej, proszę o
  Tajemnice miejsc..
  Obrzęd
  Wyjaśnienie..
  Rzeczy niemożliwe

Brak możliwości komentowania.