komentarzy 6

 1. 12 sierpnia 2017

  Woda mnie przeraża, nie potrafię pływać i wcale nie chcę się nauczyć, nie mówiąc już o nurkowaniu, ale książkę chętnie przeczytam 🙂 Jestem przekonana, że również większości zawartych informacji nie znam i będę zaskoczona tym o czym wspomina autor.

  • 23 sierpnia 2017

   Polecam, naprawdę. Jest bardzo zaskakująca! A na pewno będzie Ci się ciekawie czytało z perspektywy osoby, która boi się wody! Daj znać, jakie wrażenia po lekturze!

   • 25 sierpnia 2017

    Podzielę się wrażeniami w recenzji, ale nie obiecuję, że nastąpi to szybko. Niestety mam całą listę książek, które chciałabym poznać i na razie więcej tytułów zapisuję niż wykreślam.

 2. 23 sierpnia 2017

  Jak to tak? Taki wpis i ni słowa o “Wielkim błękicie”? Przyznam, że to jeden z moich ulubionych filmów. Ta muzyka, to zakończenie. I to właśnie za jego sprawą interesuje mnie na książka.

  • 23 sierpnia 2017

   A bo to takie niedopatrzenie było. To znaczy, najpierw był na liście. Potem wymyśliłam sobie, że skoro to nie dokument, to nie będę o nim pisać (dlaczego tak wymyśliłam, nie pytaj. Nie mam pojęcia!) Potem jednak stwierdziłam, że może jednak warto dodać. A potem o tym zapomniałam. Może dlatego, że… nigdy go nie widziałam!! Trochę hańba wiem, powinnam obejrzeć od razu po lekturze. Ale nadrobię od razu jak wrócę do domu!

Brak możliwości komentowania.