komentarzy 10

 1. 31 stycznia 2016

  czekam na te popularnonaukowe książki, no i ciekawa jestem Donny Tart, w ogóle jej jeszcze nie czytałam, a ponoć warto. A hotel Marigold na razie jest na mojej liście do obejrzenia, tyle osób mi już go polecało..!

  • 31 stycznia 2016

   Ja też mogę dołączyć do tej grupy 🙂 Obejrzałam trochę “przymuszona”, ale nie żałuję, film świetny, historia jeszcze lepsza 🙂 Mam nadzieję, że książka wpadnie w me łapki jakoś 🙂 Co do Donny, to dla mnie ona jest specyficzna. Pamiętam jak przeczytałam “Tajemną historię”, zanim jeszcze stała się popularna. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie. A “Szczygła” mam na Kindlu i czytam już chyba z pół roku. Podoba mi się, nawet bardzo, tylko jakoś nie ciągnie mnie, żeby skończyć. Taki paradoks. Z kolei popularnonaukowe książki to moja miłość – jak będziesz oglądać “Hotel Marigold”, koniecznie obejrzyj też “Temple Grandin” 🙂

   • 1 lutego 2016

    czyli kolejny film dopisuję do listy 🙂

 2. 1 lutego 2016

  Na moje liście dopisuję książkę o autyzmie. Ostatnio na kursie ciągle wspominamy o autyzmie, więc tym bardziej dowiem się czegoś nowego.

  • 1 lutego 2016

   I jeszcze “Myślenie obrazami oraz inne relacje z mojego życia z autyzmem” Temple Grandin 🙂

 3. Anna Potuczko
  1 lutego 2016

  Widzę, że też znalazłaś sporo fajnych książek na luty. 😀

  • 1 lutego 2016

   Oj tak 😀 Książki, które czekają w kolejce na przeczytanie drżą przed premierami lutowymi! 🙂

 4. 2 lutego 2016

  Poza oczywistym dla mnie “Małym przyjacielem” na pewno zwrócę też uwagę na “Liczby natury”. Ian Stewart jest współautorem Nauk Świata Dysku, które czytało mi się niezwykle przyjemnie i polecam przemocno, jeśli nie znasz jeszcze.

  • 2 lutego 2016

   Nie miałam pojęcia, że Ian działał z Pratchettem! Ja go bardziej kojarzyłam jako gościa od “Gabinetu matematycznych zagadek” 🙂 Mam w bibliotece, więc od razu wypożyczam! <3

 5. care
  23 lutego 2016

  to prawda, sporo jest fajnych książek na luty, ja chyba najbardziej czekałam na biografie Elona Muska. Książka jest świetna.

Brak możliwości komentowania.