komentarze 4

 1. Kasia
  6 czerwca 2016

  Cieszę się, że książka Ci się podobała i Cię nie zawiodła. Tak myślałam, że trafi w Twoje gusty! Takie pozycje chyba się nie starzeją, a stają jeszcze bardziej wymowne.

 2. 7 czerwca 2016

  Ciekawe, kiedy w historii ludzkości nastąpił ten moment, gdy od natury odeszliśmy. Człowiek jest przecież częścią przyrody i z niej się wywodzi. A jednak zdaje się być jej oponentem bardzo ciężko. Pocieszające jest to, że Natura i tak sobie z człowiekiem poradzi, ile by nie napsuł.

 3. 18 czerwca 2016

  Mam, mam i już nie mogę się doczekać, kiedy rozpoczę lekturę! Szczególnie, gdy Puszcza Białowieska jest teraz pod uważnym okiem opinii publicznej ( a przynajmniej dobrze by było, gdyby tak było)

 4. Aga Raczyńska vel Wasiluk
  2 lipca 2016

  Simonie Kossak udało się połączyć fascynującą historię unikatowej przyrody z losami miejsca na przestrzeni wieków. Ta książka stała się dla mnie odniesieniem w dyskusji o potrzebie ochrony Puszczy. Wydawnictwo trafiło w moment. Podzielam także twoje uwielbienie serii EKO, piękne wydanie łączy się z bardzo ciekawą zawartością. Warto sięgnąć po “O roślinach” Jane Goodall. Swoją drogą Simona jest trochę taką polską Goodall naświetlającą bliską jej sercu tematykę 🙂

  Btw. bardzo ciekawy blog, będę wracać 🙂

Brak możliwości komentowania.