• Ja za to, że jak jestem zmęczona albo chcę sobie pooglądać ładne zdjęcia, to tam zaglądam. A jak szukam inspiracji to też tam zaglądam. A jak mam ochotę poczytać ciekawostki o świecie, rozważania filozoficzne czy porady o gotowaniu… to też tam zaglądam 😉

 • Cieszę się, że odkryłam to medium dla siebie. Rzeczywiście, nie tylko inspiruje wizualnie, ale i czytelnik poznaje nowe książki.
  Nawet kiedy miałam blogową przerwę, starałam się zawsze coś wrzucić. Niestety, w czasie jesienno-zimowym jest problem ze światłem i zdjęcia mogę robić tylko w weekendy.

 • Faktycznie, jeśli chodzi o Twoje zdjęcia z początków przygody z Instagramem i obecnie – róznica jest kolosalna. Jestem pod wrazeniem;)
  Lubię instagram za to, ze znajduję tam mnóstwo inspiracji i mogę podglądać ludzi z różnych stron świata. I to świetna inspiracja i mobilizacja do robienia coraz lepszych zdjęć;)

  • Dziękuję! Sama się trochę dziwię, zwłaszcza, że to wszystko wynikło bardzo naturalnie – nawet nie zauważyłam, kiedy zaczęłam zmieniać swoje podejście! No i masz rację – insta to prawdziwa kopalnia inspiracji!

 • Antonina Titkow

  Ja kocham instagram za to, że jest odskocznią. Ostatni rok był dla mnie fatalny i mój profil stanowił wytchnienie od wszechogarniającej beznadziei i był jasną stroną. Poza tym uwielbiam śledzić profile podróżnicze, jeśli tak jak ja uwielbiasz Skandynawskie klimaty to polecam zaobserwować @joonaslinkola, robie przefantastyczne zdjęcia!