Trzecie urodziny – wyniki

Jest mi przykro. Jak rozpoczynałam rozdanie byłam z siebie bardzo zadowolona – mam do oddania 35 książek, to super ilość! Guzik prawda, bo zgłosiło się Was pond 80 osób i nagle 35 wcale nie wydało się takim imponującym wynikiem. Zwłaszcza, że książki były w zestawach, więc nagrodzonych osób jest jeszcze mniej. Mogłabym zrobić rozdanie z każdą książką oddzielnie, ale sami rozumiecie – wysyłka 35 książek spowodowałaby, że musiałabym zacząć przyjmować paczki żywnościowe.

Na początek, zanim cokolwiek napiszę, muszę Wam zacytować kilka komentarzy.

Na tym blogu znajduję to czego potrzeba współczesnemu Polakowi, który potrzebuje pomocy przy wyborze idealnej lektury. Na tym blogu czuję się także tak, jakbym była we własnym domu, zaczytana, otulona ciepłym kocem i z filiżanką ulubionej herbaty w ręku.

lenka941124

 

Przez twe recenzje książkowe, książkowe oszalałam! 
Gwiazdy chyba twym słowom oddały cały blask!
A ja serce spragnione czytania ci oddałam! 
Tak zakochać się w Tobie można więcej niż raz!

Cóż ci dzisiaj życzyć mogę?
Może gorących australijskich chwil?
I żebyś z emu szła noga w nogę! 
Byś spełniła to, co ci się śni!!!

Agata Balij

 

Twój blog to jedno z tych miejsc w Internecie, którego odwiedzenie zawsze poprawi nastrój

Paulina Falkowska

 

Najbardziej uwielbiam w Twojej książkowej pracy to, że pokazujesz książki, o których nigdzie indziej nie słyszałam. Dzięki Tobie mogę rozszerzać moje literackie horyzonty co jest dla mnie bardzo istotne w byciu czytelnikiem.

luna.czyta 

 

Dziękuję za to, że jesteś i jaka jesteś. Za każde dobre słowo, każdą inspirację, zapierające dech w piersiach zdjęcia, które potrafią naprawić nawet najgorszy dzień. Dziękuję za ciekawe książki, za to że dzięki Tobie wzięłam je do ręki i przeczytałam

i_ka

 

Czytam od około roku. Tak dopiero!!! I to dzięki takim profilom na ig jak twój. Coś mnie ciągnęło i ciągnęło… Ale tak inspirujący ludzie ja ty wciągneli mnie na dobre. Biblioteczka się zapełnia, głowa się zapełnia, myśli się wypełniają, rozmowy się wypełniają… cudownie!

Magdalena Cykman 

Wrzucam to nie po to, żeby się pochwalić, jakie komplementy dostaję. Wrzuciłam, żeby okazać, jacy jesteście cudowni! Jak pięknie potraficie pisać, jak można dzielić się pozytywnymi emocjami w Internecie, jak tworzy się dobrą energię. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie komentarze i za to, że wpadacie poczytać o dobrych książkach. Cieszę się, że choć najbardziej aktywna jestem na Instagramie, doceniacie pisane teksty i udowadniacie, że wcale nie trzeba w dzisiejszych czasach pisać krótko, zwięźle i z dużą ilością obrazków, żeby ktoś zatrzymał się przy tekście.

Mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze więcej książek do oddania! 🙂 A teraz wyniki. Osoby wybrane proszę o kontakt mailowy, bardzo ułatwi mi to zadanie. Napiszcie w mailu, jaki pakiet bądź książkę wygraliście i podajcie swój adres.  Wielkie gratulacje i jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy zostawili dla mnie tak ciepłe słowa! Jestem naładowana do działania dzięki Wam na następne trzy lata!

Katarzyna Puzyńska – kulturalnie z Anią

Zestaw patronacki – Karola

Zestaw straszny – melisa

Zestaw romantyczny – Maria Magdalena Kamińska

Zestaw niepokojący – Daria Miścikowska

Zestaw amerykańsko – przygodowy Telrhosien 

Zestaw dla dzieci – Elwira Jóźwiak

Saga rodu Petrycych – poczytam sobie, a co

Małe życie – Zosia Dalke

Dragonus Cracovus – Adriano203

Kosmiczne dziewczyny – i_ka

Amundsen – Rafał Śliwiński

Kirke – luna.czyta 

Malarka ptaków – Agata Balij

Manufaktura codzienności – Paula

Polskie Archiwum X – lenka941124

komentarze 4

 1. Agata Balij
  6 września 2018

  Oj, dziękuję <3 Ale mi miło 🙂 Gratuluję wszystkim (i wygranym i nie) – gratuluję nam tego, że trafiliśmy na TAKIEGO bloga i mamy okazję tworzyć tutaj tak sympatyczną społeczność 🙂

 2. Melisa
  6 września 2018

  Ojej, to ja 😮 Dziękuję! <3

 3. lenka941124
  7 września 2018

  Dziękuję bardzo :* jestem przeszczęśliwa :*

 4. luna.czyta
  13 września 2018

  Ojej jak mi miło, że spodobało Ci się to co napisałam, ale nic
  dziwnego, bo to sama prawda! 😀 Wspaniała z Ciebie osóbka, a o tym jak
  bardzo inspirujesz mogłabym pisać godzinami. Ogromnie dziękuję za
  “Kirke” – nie mogę się doczekać aż zagłębię się w lekturę.
  Pozdrawiam ♥

Brak możliwości komentowania.