102 książki, które chcę w końcu przeczytać!

Na Youtube pojawił się film, w którym mówię o książkach czekających na liście “do przeczytania”. I to takich czekających wiele, wiele lat. Czas zrobić z tym porządek – film będzie motywacją do nadrabiania zaległości.

A żeby było łatwiej nadrabiać, zrobiłam również listę w postaci graficznej. Jeśli ktoś z Was ma ochotę dołączyć, to zapraszam! Kojarzycie takie plakaty-zdrapki z książkami, które trzeba przeczytać? W moim przypadku nie zdało to egzaminu – ja po prostu nigdy nie czytam książek dlatego, że są na jakiejś liście. Czytam książki, które chcę przeczytać – to jedyny wyznacznik moich lektur. Więc oto moja lista, a może akurat komuś z Was też spodobają się umieszczone na niej tytuły.

Po kliknięciu w grafikę, pobierzecie ją. Można śmiało drukować, wieszać na ścianach, kolorować, dodawać od siebie! Dajcie tylko mi znać, że korzystacie – to bezcenna wiedza, która napędza mnie do dalszego działania!

Tu macie pusty szablon, który możecie wykorzystać, jak tylko chcecie 🙂komentarze 4

 1. Basia
  13 września 2021

  Witaj,
  zobaczyłam, spodobało mi się, wydrukowałam i nawet wykreśliłam te, które przeczytałam. Moja lista “książkowych musów” jest znacznie dłuższa. Również nie kieruję się listą przy wyborze książek do przeczytania, bo bym za szybko wychodziła z biblioteki. Muszę poszperać, obejrzeć i przeczytać notkę od wydawnictwa zanim na którąś się zdecyduję. Zresztą samo być w bibliotece i widok tak dużej ilości książek mnie uspokaja i pozytywnie nastraja. Tak więc moja lista sobie a ja sobie… I to mi się podoba.

 2. Werka
  13 września 2021

  Obejrzałam film, czytałam wpis na ig, przeczytałam tutaj, pobrałam cudowną grafikę, teraz lecę czytać bo dałaś mi niesamowitego kopa do odkrywania nowych książek i nadrabiania starych ❤

 3. Lucja
  29 września 2021

  O, ileż ja takich list stworzyłam… Chociaż przyznam, że nie takich ładnych graficznie (zwykle to były tabelki) – chętnie skorzystam, a nuż zadziała…
  Swoją drogą dobre na noworoczne postanowienia czytelnicze…

 4. Magda
  26 stycznia 2022

  Dzięki! Też mam przyznajmniej tyle książek, które chcę przeczytać

Brak możliwości komentowania.