komentarzy 11

 1. 21 czerwca 2016

  Czytając o tej książce, trafiłem na tsunamireturn – fascynująca i poruszająca sprawa. A samo “Ganbare” zapowiada się pięknie i boleśnie.

  • 21 czerwca 2016

   Tak, Boni zaczyna swoją opowieść od tej historii. Cała książka jest naprawdę fenomenalna – spokojna, minimalistyczna, ale jednak wali w brzuch, po głowie i wchodzi pod skórę na długo! Czytaj! 🙂

 2. Books My Love
  27 czerwca 2016

  Recenzja boska, ma się od razu ochotęp obiec do księgarni i zacząć czytać tę książkę 🙂 Już sobie wpisuje na liste “do przeczytania”

  • 27 czerwca 2016

   Ojej, dziękuję :* Czytaj koniecznie 🙂 Jest naprawdę piękna 🙂

 3. Ewelina
  27 czerwca 2016

  Czarujesz słowem i genialnie piszesz, aż ma się ochotę rzucić wszystko i zabrać się za czytanie 🙂

 4. Ookami Bookish Galaxy
  27 czerwca 2016

  Świetna recenzja! Kocham wszystko, co japońskie i o książce słyszałam już wielokrotnie, ale twój tekst upewnił mnie w tym, że ta pozycja idealnie wpisuje się we wszystkie moje oczekiwania. Muszę przeczytać!

 5. […] Ganbare! Warsztaty umierania Katarzyna Boni (Wydawnictwo Agora). W recenzji napisałam, że ta książka jest przeszywająca. Rzadko mi się zdarza, że czytam książkę o śmierci i tak trudnych sprawach, napisaną tak pięknie, delikatnie i spokojnie. Książka jest minimalistyczna, a przez to tak bardzo japońska. Podziwiam autorkę, że potrafiła wejść do obcego świata i tak doskonale go zrozumieć. Choć o wielkich tragediach, ta książka jest piękna i bardzo trudno ją zapomnieć. Dla mnie doskonała. […]

Brak możliwości komentowania.